Myostimulace je bezpečná léčebná a kosmetická metoda, při které klient relaxuje. Horní věkové omezení není.

Náš osmikanálový profesionální myostimulátor je moderní elektronický přístroj vyvinutý a vyrobený týmem zkušených odborníků, kteří například konstruovali naše kardiostimulátori, kde jsou požadavky na spolehlivost a bezpečnost ještě umocněny. Myostimulátor je konstruován a vyroben s ohledem na maximální bezpečnost a spolehlivost .

Elektrody se připevní pásy na holé nohy, boky a břicho. Dráždivý proud nutí sval, aby se přesně stahoval a ochaboval. Tím dochází ke zpevnění kůže zevnitř.Dle přání zákazníka lze tuto terapii zaměřit více na nárůst stimulovaných svalů nebo spíše na úbytek podkožního tuku. Po deseti procedurách se dosahuje průměrně úbytku 2 - 10 cm v pase, 3 - 5 cm v bocích a na stehnech. Při sportovním tréninku lze dosáhnout zvyšéní svalové síly až o 25 %. Myostimulátor ovlivňuje také téměř vždy přítomnou celulitidu.

Příznivým účinkem myostimulace je odstranění zácpy a bolestivé menstruace, protože myostimulace má protibolestivý účinek. Výrazného zvýšení účinku myostimulace lze dosáhnout spojením s vhodnou redukční dietou a zvýšením pohybové aktivity.