Spojení zkušeností tradičního masážního umění s komfortem a technologií 21. století.

MODERNÍ ZPŮSOB KOMFORTNÍ MASÁŽE

Častými problémy dneška jsou bolesti zad a páteře, bolesti kloubů, poruchy krevního oběhu, nadměrná únava, bolesti hlavy, špatný spánek, nervozita, napětí a stres. Co s tím?

Křeslo SUPREME 830 než začne masáž, snímá pomocí automatického systému detekce informace o Vašem těle infračervenými senzory a tak určí Vaše hlavní tlakové body. Poté si stačí vybrat jeden ze speciálně vyvinutých programů péče o zdraví.

Jen masírovat bolavou část těla neodstraní důsledky svalové únavy nebo stresu. Nepostačí taktéž masáž celého těla, pokud se nezaměří na body tsubo odpovídající postižené části těla. Křeslo nabízí něco víc než masáž zad - stimuluje ve vhodném sledu i vhodnou technikou správné body tsubo, přináší spojení orientální moudrosti a moderní technologie. Využívá terapie tsubo stejně jako odborníci na akupresuru a pomáhá zlepšit Váš celkový zdravotní stav.

U každého jedince se body tsubo nachází jinde, v závislosti na výšce, váze a typu postavy. Než pro Vás křeslo SUPREME 830 připraví naprogramovanou masáž šitou na míru, musí přesně zjistit, kde se nachází Vaše body tsubo. Automatický mechanický systém detekce tlakových bodů , kterým disponuje křeslo SUPREME 830, je naprogramovaný na více než 100 typů postav. Umožňuje tak rychlé a přesné určení Vašich bodů tsubo a následně co nejúčinnější masáž.

Diagnostický systém pomocí senzorů hlídá reakci vašich svalů na masáž, vyhodnocuje zatuhlost a problémy Vašich zad a upraví schéma masáže tak, aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku.

Design podpěrky nohou poskytuje trojnásobný účinek masáže a kompletní uvolnění pomocí dvou airbagů z obou vnějších stran lýtek a výztuže z polyuretanové pěny, která obepíná vnitřní část nohou.
Design sedadla zahrnuje airbagy a vibrační systém pro uvolnění hýžďových svalů - největší svalovou skupinu těla a pro stimulaci sakrálních tlakových bodů v dolní části páteře.
Tato tlaková masáž účinně podporuje činnost lymfatického systému, funguje jako známá lymfodrenáž.


Automatické masážní programy: Programy péče o zdraví
1. Uvolnění celého těla – uvolňuje svaly a odstraňuje únavu stimulací akupresurních bodů. Doporučujeme při celkové únavě a nervozitě.
2. Ztuhlá ramena – působí proti ztuhlosti a napětí v oblasti krku a ramen, podporuje krevní oběh přímou masáží a stimulací svalů. Nepřímo stimuluje akupresurní body této části těla.
3. Napětí v dolní části zad – Podporuje krevní oběh a působí proti bolesti, napětí, ztuhlosti a bolesti ve svalech dolní části zad z dlkouhého stání a intenzivního namáhání. Protahuje svaly pomocí masážních válců, masíruje a stimuluje akupresurní body.
4. Akupresura - Uvolňuje namožené a napjaté svaly. Pomalý pohyb masážních válců stimuluje akupresurní body. Doporučujeme při celkové únavě a nervozitě.
5. Hýždě – Kombinace vibrace a masáže vzduchem přímo stimuluje hýžďové svaly.

6. Masáž s hudbou za účelem maximálního uvolnění. Zároveň působí blahodárně na Vaši duševní a tělesnou rovnováhu. Masáž je přímo synchronizována s dynamikou hudby.

Cena programu ( á 15 min ) : s předehřátím v infrasauně : 80,- Kč, bez předehřátí 60,- Kč