Lymfodrenáž pomocí tlakových vln

Mechanická lymfodrenáž se neprovádí ani elektřinou ani teplem ale tlakem. Kolem nohou,boků, břicha se umístí manžety, na mnoha místech propojené hadičkami s přístrojem, který jimi pumpuje do manžet vzduch. Manžety se plní nejprve na vzdálenějších částech končetin a potom postupně směrem k tělu a tímto způsobem stlačují kůži.

Indikace:

- Kúra proti celulitidě
- zlepšení vzhledu
- odstranění pocitu těžkých nohou
- detoxikace organismu a podpora imunitního systému

Tato metoda byla odvozena z fyziologického principu svalové pumpy a ruční lymfodrenáže : lymfatické cévy v nohou, bocích, břiše jsou zvnějšku stlačovány vzduchem v komorách manžet právě takovým tlakem, aby odváděly mízní tekutinu a odpadní látky.
Během terapie zákazník zůstává oblečený a leží pohodlně na lehátku. Sezení trvá 30 minut, opakuje se dvakrát až třikrát týdně a je nutné celkem 18 až 24 sezení, aby se i u celulitidy ve třetím stadiu dosáhlo optimálního výsledku. Již po první proceduře v trvání cca 30 minut jsou výsledky patrné a chcete li, i měřitelné. Zdá se, jakoby vám boty byly o jedno číslo větší a v nohou máte pocit lehkosti.

Tato metoda, která je známá i pod názvem " masáž postupnými vlnami" nebo " slide- styling", se tedy také optimálně hodí k léčbě pomerančové kůže. Byla současně vyvinuta i v klinické oblasti pro léčbu edémů a osvědčila se i v medicíně.