Nový Cryolipolysis - bezpečně – kvalitně a s maximálním výsledkem                                                                                                                                          

Nová revoluční technologie v kryolipolýzách

 

Přístroj Cryolipolysis  byl  vyvinut na  žádost profesionálů a   školitelů     v  oblasti   odbourávání podkožních   tuků   a   formování      postav.

Byla zkonstruována zcela nová unikátní hlavice, která před ošetřením a při ošetření samotnou kryolipolýzou připravuje danou partii na zásah a  ihned  při  aplikaci kryolipolýzy  regeneruje ošetřenou   oblast.

Zjistilo se, že tento způsob ošetření umocňuje výsledky a konečný efekt je minimálně o 30% efektivnější  od běžných kryolipolýz na trhu. 

V čem je tajemství? Unikátní hlavice neobsahuje pouze mrazící destičky, jak tomu je doposud. Tajemství  je v implementování  červeného  záření  a samostatného vyhřívání před mražením. Neméně důležitá je zelená světelná terapie při ošetření. Hlavice je konstruována tak, aby ošetření bylo co nejpříjemnější, bezpečné a maximálně efektivní.

 

                                                                       

 Přístroj Cryolipolisys 60                                                                                                                                               
 Je  opatřen  vakuovým  adaptérem,  který  nasává  vrstvu  kožní řasy s  podkožním  tukem. Adaptér
 následně ochladí celou  nasátou  část  až  na – 10 st. Celsia a dále udržuje nastavenou hladinu
 podtlaku cca 50 Kpa a  řídí nastavenou teplotu. Proces předehřátí a ochlazení na cílovou  teplotu je
 řízen počítačem. Postupné klesání  teploty až pod bod mrazu  je schopno zaručit cílový efekt – tj.
 odumření min. 25% adipocitů  (tukových buněk) a nízkou téměř žádnou bolestivost při zákroku. Doba
 ošetření jedné lokality je cca 60 minut. Při ošetření  používáme speciální membránu,roušku,  která
 zamezuje vzniku omrzlin. Přístroj Cryolipolysis  60 získal certifikaci o shodě  ve Zlíně. Jedná se o zatím
 nejvýkonnější a  nejúčinnější přístroj na českém trhu.
 

Certifikovaná kryolipolýza

Účinná metoda nasátím tukové tkáně  –  bez nebezpečných destiček a sond.Nejúčinnější alternativa chirurgické liposukce. Kryolipolýza velmi účinně odstraňuje část podkožního tuku - (liposukce zmražením). Tato metoda je založena na vědeckých základech (výzkum  Harvardské univerzity který, byl  zaměřen na reakci tukové buňky na   podchlazení).  Tuková buňka odumírá - při vystavení teplotě pod 2 st. Celsia (dochází k apoptóze). Poškozena je pouze tuková buňka nedochází  k  poškození ostatních tkání. Při jedné návštěvě odumře od  25%  do  35% tukových buněk. Výsledek po zákroku  zůstává :  organismus není schopen účinně  vytvářet  další, nové tukové  buňky. Zákrok mohou absolvovat i ti, pro  které není kavitace popř. radiofrekvence vhodná, efekt je velmi pozvolný = organismus se nezatěžuje. Cíle je dosaženo po 8 až 12 týdnech (maximální efekt mezi 2. a 3. měsícem). Úbytek až – 65% z tukové tkáně při opakovaném zákroku  na stejném místě.

 


Velmi vhodné pro klientky s nevzhlednými tukovými polštáři

 

 LOKALITY OŠETŘOVANÉ kryolipolýzou (liposukcí zmražením tukové tkáně)

 

alt

 

Kryolipolýza je v současné době nejúčinnější neinvazivní metodou k tvarování postavy.

 

altEfektivitou se zcela vyrovnává tumescenční liposukci ( chirurgickému odstranění tuku).


Jak funguje kryolipolýza  (liposukce zmražením tukové tkáně)   
Kryolipolýza je ochlazení tukových buněk přes pokožku, aniž by došlo k poškození ostatních podkožních struktur. Toto ochlazení spouští tzv. apoptózu, což znamená, že dochází k rozpadu tukových buněk. Části takto rozpadlých tukových buněk jsou pak následně odstraňovány v rámci procesu fagocytózy specifickými druhy bílých krvinek, tzv. makrofágy.  Tento proces řízeného odumírání tukových buněk je postupný, nezvyšuje hladinu cholesterolu ani triglyceridů v krvi. Je prokázáno, že při jediné aplikaci této metody dochází k úbytku tukové tkáně v místě aplikace v rozmezí 25 – 35%.

 

Rozhodující je skutečnost, že tuková buňka je několikanásobně citlivější na chlad než buňky ostatních tkání. Zmražením tukové buňky na mezní teplotu až – 10 st. Celsia vznikají v   tukové buňce krystalky, které zapříčiní tzv. apoptózu, tuková buňka dostává signál ke svému pozvolnému odumření.  Jakmile je ukončen proces, odumřelá buňka je imunitním systémem identifikována jako nežádoucí a z těla přirozenou cestou odstraněna (každou vteřinu v našem těle odumírá množství buněk, které tělo zcela přirozeně odstraní). Po úplném odstranění odumřelých tukových buněk se snižuje tuková vrstva, prázdný prostor po odumřelých tukových buňkách  obsadí buňky, které přežili, Obrysy těla jsou zřetelně zbaveny tuku, vyrýsovanější a štíhlejší. Výsledná reakce tukových buněk na chlad je podložena rozsáhlými lékařskými studiemi a výzkumy vědců z Harvardské univerzity. Nasazení kryolipolízy na trhy v USA bylo samozřejmě  vázáno schválením americkou FDA, což potvrzuje její bezpečnost..

 

 


 

Jak postupujeme  před ošetřením  kryolipolýzou (liposukcí zmražením tukové tkáně)

Plán ošetření včetně zákresu daných lokalit je součástí vstupní konzultace před zákrokem.   

Ošetření jedné lokality = jedno „nasátí“ tukové vrstvy = jedna aplikace.
Odstraňovat lze tukové polštářky v celém rozsahu od oblasti nad koleny až po oblast pod hrudníkem (také ze zadní a boční strany tzv. pod podprsenkou) a na vnitřní straně paží.

Hodinu před zákrokem se nedoporučuje  nic jíst. Nejméně 2 hodiny před zákrokem nekouříme! Před aplikací je vhodné pít různé ovocné šťávy (např. pomerančový džus ).  Po zákroku bude místo přechodně zarudlé, otlačené a necitlivé nebo naopak přecitlivělé, nebo může vzniknout „modřina“ a barevné změny. Záleží na reakci těla na chlad. Tento stav se vrací během několika následujících hodin až dnů do normálu. Není nutné ani změnit své stravovací návyky. Během ošetření bude monitorován puls.

 

 

 

Jak ošetření probíhá

Stanovený  postup je následující:  konzultace, měření a zákres dané lokality, záznam parametrů, naprogramování přístroje, očištění  lokality, přiložení speciální ochrany na kůži v oblasti, která má být zbavena tuku, přiložení vakuového aplikátoru, nasátí  řasy s tukovou vrstvou (nasát můžeme  cca 2x velikost aplikátoru). Potom začíná červená světelná terapie a následně 5min  ošetřovanou partii  nahříváme  na 35- 40 C. Prohřátí je velice důležité a umocňuje výsledky na dané partii až o 20% od běžných Cryolipolýz. Po pěti minutách nahřívání se přístroj automaticky přepne do režimu ochlazování až mražení. V tu samou chvíli se přepne i světelná terapie na zelenou barvu a po celou dobu ošetřeni je daná partie touto světelnou terapií ošetřována. Zelená světelná terapie zabraňuje případným změnám na podkoží a velice blahodárně působí na ošetřovanou partii. Po uplynutí nastaveného časového limitu se přístroj vypne, následuje  sejmutí vakuového adaptéru a očištění dané partie. Po každém takovémto ošetření doporučujeme a také provádíme lymfodrenáž, která příznivě ovlivňuje nastartovaný proces. Výsledky se dostavují po 6 týdnech, ale můžete očekávat úbytky až do 90 dnů po ošetření.  Po dobu 90 dnů doporučujeme navštěvovat lymfodrenáže minimálně 1x týdně. Není to samozřejmě povinnost, ale jenom doporučení pro lepší výsledky.

alt

 

Jak často zákroky opakovat a počet zákroků kryolipolýzy (liposukce zmražením tukové tkáně)

Ošetření je možné opakovat až 3x na jedné lokalitě. Při opakovaném ošetření provádíme zákrok na  oblasti, na které se při předchozích  zákrocích nedostalo, nebo lze znovu  ošetřit lokalitu, která byla již ošetřena (opakováním můžeme odbourat až 55% až 65% tukové tkáně  ošetřovaného místa). Opakování  provádíme nejdříve za 4 - 6 týdnů,  Při jedné návštěvě provádíme maximálně 4 aplikace.

 

Ve Studiu Infigur používáme  CERTIFIKOVANOU KRYOLIPOLÝZU, která má prokazatelné destruktivní  účinky na tukovou tkáň klienta.

ZTRÁTA MINIMÁLNĚ 25% TUKOVÉ TKÁNĚ OŠETŘOVANÉ OBLASTI  PO JEDINÉM ZÁKROKU.

 Náš přístroj je schopen snížit teplotu v aplikátoru na – 10 st. Celsia.

 

 

Certifikovaná kryolipolýza využívá vakuový adaptér                        

Vakuový adaptér umožňuje  snížit teplotu na – 10 st. Celsia.
Netukové struktury včetně orgánů nejsou nijak poškozeny díky speciálně vyvinutému adaptéru a mikroprocesorem řízenými postupy.
Ochlazování  na nízkou teplotu v celé vrstvě tukové tkáně dle daného předem nastaveného postupu zaručí zničení min. 25% tukové tkáně  ošetřované oblasti.
Zmražení tukové tkáně,  volbu a trvání programu provádí terapeut dle předem stanovené metodiky.


 


Kontraindikacemi pro ošetření jsou dle výrobce  přístroje:

chronické onemocnění imunit.systému, zvýšená teplota nebo horečka, nachlazení nebo jiné oslabení imunity, těhotenství, poruchy jater, ledvin, krve, porucha štítné žlázy, onemocnění slinivky břišní, rakovina - nejdříve po 5letech, chemoterapie, alergie nebo přecitlivělost - zejména chladová, epilepsie, astma - po poradě s lékařem, kojící matka, křečové žíly, trombóza, operace - čerstvá jizva, trvalý zánět v těle, kov těle - na místě kde budeme ošetřovat nesmí být, hypertenze - po poradě s ošetřujícím lékařem, antidepresiva - po poradě s lékařem, období menstruace - zvýšená citlivost, diabetes - po poradě s lékařem, roztroušená skleróza, osoby s kardiostimulátorem, atopický ekzém, dermatitida, psoriáza a jiné kožní onemocnění, poruchy srážlivosti krve, problémy s tělesnou termoregulací, hypoproteinémie

 

 

alt