Je nejnovější metoda hubnutí řízená počítačem, působí jako dva samostatné přístroje - myostimulátor a termostimulační přístroj (zpevňuje svalstvo, redukuje podkožní tuk a odstraňuje celulitidu).

Bodyter je zcela nový přístroj navržený pro profesionální použití k aplikaci na tělo ve sportovních centrech, kosmetických salonech centrech SPA, centrech krásy atd. Je určený k zajištění rozpadu a odplavení tukových buněk k zeštíhlení, zpevnění a tvarování těla, k poporodnímu ošetření, jako proti bolestivé ošetření a k normalizaci povrchu pokožky. U trénovaných klientů také pro posílení červených nebo bílých svalových vláken.

Bodyter je přístroj pro tělovou Termo – Stimulaci, zkonstruovaný pro dosažení speciálního biaktivního efektu. Tato nejnovější inovační metoda je založena na kombinaci dvou způsobů práce, díky kterým dosáhneme viditelných až dramatických výsledků a zároveň získáváme možnost přizpůsobit ošetření konkrétním potřebám klienta.

Bodyter umožňuje simultánní a nezávislou aplikaci termoaktivního způsobu a stimulace, které lze aplikovat zároveň, nebo samostatně.

Termoaktivní způsob práce spočívá v aplikaci destiček vysílajících infračervenou energii skládající se z infračerveného záření a tepelné energie. Tímto způsobem se zlepšuje zejména okysličení a výživa pokožky, odstraňuje bolest, stimuluje buněčný metabolismus, narušují pouzdra tukových buněk které se následně vyprazdňují, rozšiřují se kapiláry a zároveň dochází ke svalové relaxaci.

Stimulace
Stimulační účinky Bodyteru se v našem studiu využívají především k zajištění rozpadu a odplavení tukových buněk k zeštíhlení, zpevnění a tvarování těla, k poporodnímu ošetření, jako proti bolestivé ošetření a k normalizaci povrchu pokožky. U trénovaných klientů také pro posílení červených nebo bílých svalových vláken.

Podle potřeb klienta lze vybrat některý ze sedmi typů různých el. proudů s různými účinky, nebo lze využít některý z přednastavených a speciálně určených kombinovaných programů kterými lze ošetření zaměřit na vytvarování a zvýraznění linií těla, odstranění cellulitidy měkké, tvrdé i otokové. Dále je možné aplikovat speciální programy na uvolnění svalů, pro unavené nohy, nebo tzv. udržovací programy např. pro sportovce.

Ošetření přístrojem Bodyter ( kombinovanou termo stimulační metodou ) je provázeno převážně příjemnými pocity a hlubokou relaxací, zároveň zaručuje viditelný efekt již po první aplikaci.