Z provozních důvodů nyní tuto službu neposkytujeme. MEZOTERAPIE, neboli jediné ošetření, které přirozeným způsobem skutečně zpomaluje stárnutí kůže. Dodává injekčně do kůže komponenty důležité pro její obnovu (aminokyseliny, minerály, vitaminy, koenzymy, kyselinu hyaluronovou). Ideální je mezoterapie pravidelně jednou za 3 měsíce, ale i jediná mezoterapie za rok je pro pleť víc než nejdražší krém!

 

Organismus spaluje tuky od prvního okamžiku ošetření

Revoluce v hubnutí a péči o pokožku

Zeštíhlující a omlazující procedura nového tisíciletí

 

 

 

Perfektní postava, dokonalá pokožka a výborná nálada jsou klíčem k vaší celkové kráse. Nenajdete lepšího šperku, než hladké pokožky a štíhlých linií těla. Proto vám v INFIGURU představujeme novinku roku 2014 – zeštíhlující a omlazující proceduru nového tisíciletí.

Iono – Care – urychlené spalování tuků.

Inhalujte energii ! Kyslík nám dělá dobře . Když dvakrát týdně natankujete nadbytek aktivního ( ionizovaného ) kyslíku donutíte Váš organismus k rychlejšímu spalování tuků, urychlíte látkovou výměnu, zvýšíte váš bazální metabolismus. Zákazník se přímo po použití Iono - Care cítí fit a čerstvě posílen.

V našem studiu je infrasauna využívána dvěma způsoby:
• jako potící kůra 1 - 2 x týdně v délce 35 - 40 minut, po tuto dobu se ze sauny nevychází.Příjemná sprcha před prohříváním podpoří větší výdej potu. Potící kůru ukončíte osprchováním vlažnou vodou. ( při této proceduře doporučujeme dostatečně pít). Se sebou je nutné přinést dva ručníky , které Vám samozřejmě i zapůjčíme.
• Pro svalové prohřátí, bez dosažení potivosti v lehkém oblečení v délce 10 minut.

Po použití sauny se budete cítit nádherně osvěženi.

Cíle metody jsou následující:
- úbytek na objemu
- celkové zlepšení vzhledu pokožky postižené celulitidou ( ale také křečovými žilami a popraskanými žilkami )

Spojení zkušeností tradičního masážního umění s komfortem a technologií 21. století.

MODERNÍ ZPŮSOB KOMFORTNÍ MASÁŽE

Častými problémy dneška jsou bolesti zad a páteře, bolesti kloubů, poruchy krevního oběhu, nadměrná únava, bolesti hlavy, špatný spánek, nervozita, napětí a stres. Co s tím?

Křeslo SUPREME 830 než začne masáž, snímá pomocí automatického systému detekce informace o Vašem těle infračervenými senzory a tak určí Vaše hlavní tlakové body. Poté si stačí vybrat jeden ze speciálně vyvinutých programů péče o zdraví.

Myostimulace je bezpečná léčebná a kosmetická metoda, při které klient relaxuje. Horní věkové omezení není.

Náš osmikanálový profesionální myostimulátor je moderní elektronický přístroj vyvinutý a vyrobený týmem zkušených odborníků, kteří například konstruovali naše kardiostimulátori, kde jsou požadavky na spolehlivost a bezpečnost ještě umocněny. Myostimulátor je konstruován a vyroben s ohledem na maximální bezpečnost a spolehlivost .

Lymfodrenáž pomocí tlakových vln

Mechanická lymfodrenáž se neprovádí ani elektřinou ani teplem ale tlakem. Kolem nohou,boků, břicha se umístí manžety, na mnoha místech propojené hadičkami s přístrojem, který jimi pumpuje do manžet vzduch. Manžety se plní nejprve na vzdálenějších částech končetin a potom postupně směrem k tělu a tímto způsobem stlačují kůži.

Účinky léčby na Rolleticu jsou trvalého rázu, protože tento stroj neodstraňuje vodu, ale pracuje s tukovými buňkami.

Akupresurní masáž Rolleticem urychluje odplavování toxických látek, jejichž usazování okolo tukových buněk je jedním z důvodů vzniku celulitidy. Opakovanými masážemi Rolleticem dochází také ke zpevnování podkožních kolageno - elastinových vláken. Tím se vyrovnává kontura pokožky a "pomerančová kůže" se zvolna vyhlazuje, stává se pevnější a pružnější. Výrazně se zlepší metabolismus tukové tkáně, dochází k urychlenému vyprazdňování povrchových žil, lymfatických cév, zlepšuje se látková přeměna v oblasti kůže, podkoží a svalů.
Masáž Rolleticem prokrvuje pokožku, která je lépe vyživována a lépe vstřebává použité anticelulitidové přípravky.

Stimulace lipolýzy, rozklad lokálního tuku, svalová izometrická stimulace, zvýšení svalové práce a energetické spotřeby, tonizace a zpevnění svalové hmoty, atd.

Je nejnovější metoda hubnutí řízená počítačem, působí jako dva samostatné přístroje - myostimulátor a termostimulační přístroj (zpevňuje svalstvo, redukuje podkožní tuk a odstraňuje celulitidu).

Bodyter je zcela nový přístroj navržený pro profesionální použití k aplikaci na tělo ve sportovních centrech, kosmetických salonech centrech SPA, centrech krásy atd. Je určený k zajištění rozpadu a odplavení tukových buněk k zeštíhlení, zpevnění a tvarování těla, k poporodnímu ošetření, jako proti bolestivé ošetření a k normalizaci povrchu pokožky. U trénovaných klientů také pro posílení červených nebo bílých svalových vláken.