Pro oslnivé zuby a krásný úsměv

A skvělý úsměv dělá velký dojem...

Toto je ten pravý důvod, proč stále více lidí hledá řešení, jak mít zuby bílé jako perly. Nabízíme Vám rychlý, jednoduchý a vysoce efektivní způsob, jak navrátit Vašim zubům jejich původní bělost. Jedinečná ústní vanička v kombinaci s patentovanými pěnovými páskami a speciálním ultrafialovým světlem, které dokonale a stejnoměrně rozvádí teplo po horních i dolních zubech, zajistí, že po několika ošetřeních budou Vaše zuby viditelně bělejší.

 

Průběh ošetření

  • Domluvte si termín ošetření ve Vašem salonu.
  • Dostavte se do salonu s předem vyčištěnými zuby.
  • Při první návštěvě dostanete pouzdro s ústní "vaničkou" a aplikační pinzetou.
  • Operátorka Vám vysvětlí postup celého ošetření a vysvětlí Vám způsob, jakým si "vaničku" vložíte do úst. Po správném umístění "vaničky" Vám operátorka zapůjčí ochranné brýle a poté si zapnete UV lampu, jejíž teplo a světlo se díky fokálním okénku ve "vaničce" rozptýlí po zubech.

Otázky a odpovědi

Je bělění zubů škodlivé?

Nedávný vědecký výzkum provedený na univerzitě v Leuvenu dokazuje, že jsou-li zuby normální a zdravé, nedojde k žádným negativním projevům na zubní sklovině. Toto ošetření zajišťuje přesnou úroveň dávkování vyhovující všem zákonným požadavkům.

Jak dlouho trvá ošetření?

První fáze ošetření trvá 40 minut, kdy po 20 minutách dochází k výměně bělících pásků. Druhá fáze ošetření, kterou se doporučuje provést 3-4 týdny po první fázi, trvá také 40 minut. Třetí, udržovací fáze, se doporučuje absolvovat s odstupem několika měsíců a trvá také 40 minut. Po ošetření můžete vést běžný život se všemi běžnými návyky, nicméně z preventivních důvodů nedoporučujeme ihned po ošetření konzumovat příliš studené či příliš horké nápoje a pokrmy.

Jak si je udržet bílé i po ošetření?

Po ukončení celé kúry budou Vaše zuby znatelně bělejší. Pro udržení jejich bělejší barvy doporučujeme se vyhnout se nápojům a potravinám, které zubní sklovinu zabarvují (káva, čaj, červené víno...), kouření a špatným hygienickým návykům.

Jaká aktivní složka způsobuje vybělení skloviny?

Aktivní přísadou všech bělících produktů na zuby v kosmetice je peroxid vodíku, který dokáže proniknout povrchem zubní skloviny, aniž by ji poškodil. Tímto způsobem dochází k odstranění skvrn způsobených kouřením, kávou, červeným vínem nebo prostým stárnutím.

Je bělení zubů vhodné pro každého?

Tento způsob bělení zubů je účinný u 90 % uživatelů. U osob, které mají geneticky nažloutlé zuby, nebo jejichž sklovina utrpěla barevné změny z důvodu nadměrného užívání fluoridů, nebo mají příliš pórovité zuby, bělící efekt nebude tak patrný. Lidé, kteří v mládí užívali tetracyklin, by toto ošetření podstupovat také neměli – efekt by byl minimální. Zároveň se ošetření nedoporučuje provádět v případě těhotných a kojících žen, nebo u osob, které krátce předtím prodělali operaci zubů nebo trpí zánětem dásní. V případě pochybností konzultujte vhodnost ošetření s Vaším zubním lékařem.